MCLucovia

Forum Naszego Serwerka MineCraft


#1 2012-05-07 22:59:46

teshpis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 2
Punktów :   

Podanie na członka Teamu "McLucovia".

Imię: Maciek
Nazwisko: Terpski
Wiek: 15
Premuim/No-Premium: No-Premium,lecz planuje zakup Premium w najbliższym czasie.
Dlaczego chcesz być Admem forum lub gry?: Ponieważ chcę dołączyć do ekipy i wspólnie rozwijać serwer aby był porządek i w miare możliwości rozrywka na serwerze pod postacią eventów.Nie zamierzam latać po mieście i nic nie wnosić na serwer tylko chcę pomóc wybić się serwerowi a także moje doświadczenie na serwerach jak i samej rozgrywce może pomóc w niejednej sytuacji.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Doświadczenie(tylko jak jest podanie o adma w grze):
-Rozgrywka na wielu serwerach dedykowanych zarówno jak i hamachi
-Przygoda z grą od  wersji 1.2.6 Alpha więc spore doświadczenie zarówno w grze jak i na serwerach
-Wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie
-Dysponowanie dużym zakresem czasu,poświęconym serwerowi dziennie ok. 6-9h
-Potrafię też budować inspirujące i ciekawe budowle,świadczy o tym również zgłaszanie się do TOP5 MinecraftBlow lecz to jest małoważne.

Jeżeli nie uda mi się dostać do Teamu to nic,zawsze będę ten serwer jak potrafię rozkręcał i na pewno świetnie tam się będę bawił
Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez teshpis (2012-05-07 23:01:30)

Offline

 

#2 2012-05-08 12:52:49

 BCCichy

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2012-03-11
Posty: 40
Punktów :   -3 

Re: Podanie na członka Teamu "McLucovia".

Jak dla mnie to mógł byś bw problemu byc adminem na serwie bo twoje podanie z porównaniem do innych to mnie zaskoczyło. Też jeszcze zależy od innych graczy serwera jak się z tobą gra
itp.

Nawet Jak uzyskasz Wiecej glosów na tak nic na Nie to narazie sie wstrzymam do przyznania ci adma bo za mało gra osób na serwie a gdy bedzie ich wiecej od razu
wpisze komende /op teshpis


==============================

Niose dobro i spokój... ale w każdym razie jak będzie trzeba to poprostu posypią sie kicki i bany.Pzdr;)


Zapraszam na grupe facebookową:Nasza Facebookowa Grupa MCLucovia


ZBIERAM MINUSY!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleachofdead.pun.pl www.pierwszac.pun.pl www.ligaskalh.pun.pl www.telinf.pun.pl www.link7.pun.pl